E-Ticaret Hizmetleri

 

E-ticaret olarak adlandırılan  ticaret şekli internet kullanımının 1995 yılında ortaya çıkmasıyla başlamış ilerliyen yıllarda yaygınlaşmaya ve normal ticarete alternatif yada onla birlikte paralel giden bir kanal haline gelmiştir.
E-ticaret, özellikle Kobi'ler için çok uygun bir ticaret şeklidir.

Elektronik ticaret, ürün seçeneklerinin artmasını, ürünlerin kalitesinin yükselmesini ve daha hızlı bir şekilde ödenerek teslim alınmasını sağlamakta, tüketicilerin dünyanın her yanında pazara arz edilen ürünler hakkında bilgi sahibi olmalarına ve yeni üreticilerin dünya pazarlarına girmelerine imkan vermektedir.

Daha düşük fiyatlı ve kaliteli ürünlerin pazara girmesi üreticiler arasında rekabetin artmasına ve tüm ticari işlemlerin maliyetinin düşmesine neden olmaktadır.


E-ticareti bu kadar gözde kılan unsurlar arasında; e-ticaretin, şirket ile hedef kitlesi arasındaki doğrudan ilişki sağlaması, pazarlamacılara istedikleri bilgileri sunması, hızlı ve düşük maliyetli olması ve tüm bunların elektronik ortamda yapılıyor olması sayılabilir. Diğer olumlu unsurlar arasında ise dağıtımda kolaylık ve ucuzluk, tüketici ile daha rahat etkileşim, anında geri dönüş, dikkat çekicilik, küresel pazarla tanışma, 24 saat hizmet ve anında satış yer alır.


Elazığ Tasarım olarak Proticaret E-ticaret paketi ile Türkiyenin en iyi ve işlevsel elektronik ticaret paketini müşterilerimize sunmaktayız.

E-mail Grubumuza Katılın

Email Gurubumuza Katılıp Elazığ Tasarım İle İlgili Haberleri ve Kampanyaları Alabilirsiniz.

 


Sözleşmemizde belirtilmek şartı ile oluşturulacak projenizin

 

  • Son Derece Hızlı,

  • Kurumsal kimliğinizi yansıtan,

  • Kullanıcılar için kullanım kolaylığı,

  • Tüm tarayıcılarla (browser) uyumlu,

  • Web 2.0 standartlarında,

  • %100 arama motoru optizasyonu

24/7 Teknik Destek

24/7 Teknik Destek Verilmektedir..